Designový Časopis
Designový Časopis
Běžecké Medaile

Riga marathon 2020

Běžecké Medaile Medaile k 30. výročí Mezinárodního maratonu v Rize má symbolický tvar spojující dva mosty. Nekonečně souvislý obraz reprezentovaný 3D zakřivenou plochou je navržen v pěti velikostech podle najetých kilometrů medaile, jako je celý maraton a půlmaraton. Povrchová úprava je matný bronz a na zadní straně medaile je vyryto jméno turnaje a počet najetých kilometrů. Stuha se skládá z barev města Rigy s přechody a tradičními lotyšskými vzory v současných vzorech.

Program Událostí Designu

Russian Design Pavilion

Program Událostí Designu výstavy, soutěže o design, workshopy, vzdělávací konzultační a publikační projekty zaměřené na propagaci ruských designérů a značek v zahraničí. Naše aktivity stimulují rusky mluvící designéry, aby si prostřednictvím mezinárodních projektů zdokonalovali své znalosti a dovednosti a pomohli jim pochopit jejich roli v komunitě návrhářů, jak propagovat a zvyšovat konkurenceschopnost svých produktů a vytvářet skutečné inovace.

Vzdělávací A Školicí Nástroj

Corporate Mandala

Vzdělávací A Školicí Nástroj Firemní mandala je zcela nový vzdělávací a školicí nástroj. Jedná se o inovativní a jedinečnou integraci antického principu mandaly a firemní identity, která má zvýšit týmovou práci a celkový obchodní výkon. Dále je to nový prvek firemní identity společnosti. Firemní mandala je skupinová aktivita pro tým nebo individuální činnost pro manažera. Je navržen speciálně pro konkrétní společnost a je vybarvován týmem nebo jednotlivcem svobodným a intuitivním způsobem, kde si každý může vybrat jakoukoli barvu nebo pole.

Přenosný Ultrazvukový Detektor Vad

Prisma

Přenosný Ultrazvukový Detektor Vad Prisma je navržen pro neinvazivní testování materiálu v nejextrémnějších prostředích. Jedná se o první detektor, který obsahuje pokročilé zobrazování v reálném čase a 3D skenování, což výrazně usnadňuje interpretaci chyb a zkracuje čas technika na místě. Díky prakticky nezničitelnému krytu a jedinečným více režimům kontroly může Prisma pokrýt všechny testovací aplikace, od ropovodů až po komponenty letectví. Je to první detektor s integrovaným záznamem dat a automatickým generováním reportů PDF. Bezdrátové a ethernetové připojení umožňuje snadnou aktualizaci nebo diagnostiku jednotky.

Laboratorní Systém Čištění Vody

Purelab Chorus

Laboratorní Systém Čištění Vody Purelab Chorus je první modulární systém čištění vody navržený tak, aby vyhovoval individuálním laboratorním potřebám a prostoru. Poskytuje všechny stupně vyčištěné vody a poskytuje škálovatelné, flexibilní a přizpůsobené řešení. Modulární prvky mohou být distribuovány v celé laboratoři nebo vzájemně propojeny v jedinečném formátu věže, čímž se minimalizuje stopa systému. Haptické ovládací prvky nabízejí vysoce regulovatelné průtokové množství, zatímco halo světla indikuje Chorův stav. Díky nové technologii je Chorus nejpokrokovějším dostupným systémem, který snižuje dopad na životní prostředí a provozní náklady.

Úvodní Prostor Pro Veletrh Hodinek

Salon de TE

Úvodní Prostor Pro Veletrh Hodinek Než návštěvníci prozkoumali 145 mezinárodních značkových hodinek v Salon de TE, bylo zapotřebí úvodního návrhu prostoru o rozloze 1900 m2. Pro zachycení představivosti luxusního životního stylu a romantiky návštěvníka byl vyvinut hlavní koncept „Deluxe Train Journey“. Pro vytvoření dramatizace byla recepce přeměněna na téma denních stanic, které bylo postaveno vedle večerní scény nástupiště vlaku s interiérovou halou s okny vozového vlaku v reálné velikosti vyzařujícími vyprávění vizuálů. Nakonec se multifunkční aréna s pódiem otevírá různým značkovým vitrínům.