Designový Časopis
Designový Časopis
Ramínko

Linap

Ramínko Tento elegantní věšák na šaty poskytuje řešení některých největších problémů – obtížnosti vkládání oblečení s úzkým límcem, obtížnosti věšení spodního prádla a odolnosti. Inspirací pro design byla kancelářská sponka, která je souvislá a odolná, a finální tvarování a volba materiálu byla dána řešením těchto problémů. Výsledkem je skvělý produkt usnadňující každodenní život koncového uživatele a také pěkný doplněk butiku.

Název projektu : Linap, Jméno designérů : Erol Erdinchev Ahmedov, Jméno klienta : E.E. Design - Erol Erdinchev.

Linap Ramínko

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.