Designový Časopis
Designový Časopis
Běžecké Medaile

Riga marathon 2020

Běžecké Medaile Medaile k 30. výročí Mezinárodního maratonu v Rize má symbolický tvar spojující dva mosty. Nekonečně souvislý obraz reprezentovaný 3D zakřivenou plochou je navržen v pěti velikostech podle najetých kilometrů medaile, jako je celý maraton a půlmaraton. Povrchová úprava je matný bronz a na zadní straně medaile je vyryto jméno turnaje a počet najetých kilometrů. Stuha se skládá z barev města Rigy s přechody a tradičními lotyšskými vzory v současných vzorech.

Název projektu : Riga marathon 2020, Jméno designérů : Junichi Kawanishi, Jméno klienta : RIMI RIGA MARATHON.

Riga marathon 2020 Běžecké Medaile

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.