Designový Časopis
Designový Časopis
Ochrana Obrazovky Mobilních Her

Game Shield

Ochrana Obrazovky Mobilních Her Monifilm's Game Shield je ochranné tvrzené sklo 9H vyrobené pro ERA mobilních zařízení 5G. Je optimalizován pro intenzivní a dlouhodobé sledování obrazovky s Ultra Screen Smoothness s hrubostí pouhých 0,08 mikrometru, aby jej uživatel mohl přejet a dotýkat se optimální rychlostí a přesností, takže je ideální pro mobilní hry a zábavu. Poskytuje také 92,5% propustnost propustnosti obrazovky s Zero Red Sparkling a dalšími funkcemi na ochranu očí, jako je Anti Blue Light a Anti-Glare pro dlouhodobé pohodlí při sledování. Game Shield lze vyrobit jak pro Apple iPhone, tak pro telefony Android.

Název projektu : Game Shield, Jméno designérů : Right Group Monifilm CO., Ltd, Jméno klienta : Monifilm.

Game Shield Ochrana Obrazovky Mobilních Her

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.