Designový Časopis
Designový Časopis
Kino

Wuhan Pixel Box Cinema

Kino „Pixel“ je základní prvek obrázků, návrhář zkoumá vztah pohybu a pixelů, aby se stal tématem tohoto designu. „Pixel“ se používá v různých částech kina. V hale pokladny je umístěna obrovská zakřivená obálka tvořená více než 6000 kusů panelů z nerezové oceli. Nástěnná vitrína je zdobena obrovským množstvím čtvercových proužků vyčnívajících ze zdi, která představuje okouzlující název kina. V tomto kině by si každý užil skvělou atmosféru digitálního světa vytvořenou soudržností všech prvků „Pixel“.

Název projektu : Wuhan Pixel Box Cinema, Jméno designérů : Ajax Law, Jméno klienta : Hubei Xiang Sheng & Insun Entertainment Co. Ltd..

Wuhan Pixel Box Cinema Kino

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.