Designový Časopis
Designový Časopis
Turistická Atrakce

The Castle

Turistická Atrakce Zámek je soukromý projekt, který začal před dvaceti lety v roce 1996 ze snu z dětství postavit vlastní hrad, stejně jako v pohádkách. Projektant je také architekt, konstruktér a projektant krajiny. Hlavní myšlenkou projektu je vytvoření místa pro rodinnou rekreaci, jako turistická atrakce.

Název projektu : The Castle, Jméno designérů : Georgi Tumpalov, Jméno klienta : Renaissance Ltd..

The Castle Turistická Atrakce

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.