Designový Časopis
Designový Časopis
Turistická Atrakce

In love with the wind

Turistická Atrakce Zámek V lásce větru je rezidence 20. století zasazená do krajiny o rozloze 10 hektarů poblíž vesnice Ravadinovo, oblasti v srdci pohoří Strandza. Navštivte a užívejte si světově proslulé sbírky, ohromující architekturu a inspirující rodinné příběhy. Odpočiňte si v idylických zahradách, užijte si procházky po lesích a jezerech a pociťte ducha pohádek.

Název projektu : In love with the wind, Jméno designérů : Georgi Tumpalov, Jméno klienta : Renaissance Ltd..

In love with the wind Turistická Atrakce

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.