Designový Časopis
Designový Časopis
Stůl

cocktail

Stůl Design je černý koktejlový stůl se zajímavými stíny, které odehrávají v černé barvě stolu. Je to nadčasový design, který se vejde do mnoha stylů. Artefakty mohou být zobrazeny na různých úrovních níže, aby se změnil vzhled tabulky a zároveň se udržovala jasná horní část stolu. Stůl je hotovostní a přenosný design KD: kupte, přiveďte domů a kdokoli snadno sestavte. Design je krásný, zajímavý k pohledu, ale není rušivý. Koktejlové stoly jsou obvykle ve středu činnosti, ale neměly by se stávat středem pozornosti - tato tabulka právě toho dosahuje

Název projektu : cocktail, Jméno designérů : Mario J Lotti, Jméno klienta : Mario J Lotti Architecture, PC.

cocktail Stůl

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.