Designový Časopis
Designový Časopis
Hračka

Movable wooden animals

Hračka Hračky na rozmanitost zvířat se pohybují různými způsoby, jednoduše, ale zábavně. Abstraktní tvary zvířat pohlcují děti, které si lze představit. Ve skupině je 5 zvířat: Prase, kachna, žirafa, šnek a dinosaurus. Kachní hlava se pohybuje zprava doleva, když ji zvednete ze stolu, zdá se, že vám říká „NE“; Žirafí hlava se může pohybovat shora a dolů; Prasečí nos, šnečí a dinosaurovské hlavy se při otáčení ocasu pohybují zevnitř ven. Všechny tyto pohyby způsobují, že se lidé usmívají a nutí děti hrát různými způsoby, například taháním, tlačením, otáčením atd.

Název projektu : Movable wooden animals, Jméno designérů : Sha Yang, Jméno klienta : Shayang Design Studio.

Movable wooden animals Hračka

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.