Designový Časopis
Designový Časopis
Obchod S Médii

Our House

Obchod S Médii Koncept „Náš dům“ přináší nový zážitek z nakupování díky inovativnímu designu, špičkové digitální technologii a nádechu magie Virgin a vytváří tak maloobchodní prostředí jako žádné jiné. Při přístupu jsou zákazníci pozdraveni buď Richardem Bransonem, Mo Farahem, Usainem Boltem nebo dokonce T-Rexem, z HD digitálních dveří. Tento pocit divadla a osobnosti poskytuje zákazníkům cestu k objevování světa nejnovějších zábavních a komunikačních služeb od Virgin Media.

Název projektu : Our House, Jméno designérů : Allen International, Jméno klienta : allen international.

Our House Obchod S Médii

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.