Designový Časopis
Designový Časopis
Obchod S Médii

Our House

Obchod S Médii Koncept „Náš dům“ přináší nový zážitek z nakupování díky inovativnímu designu, špičkové digitální technologii a nádechu magie Virgin a vytváří tak maloobchodní prostředí jako žádné jiné. Při přístupu jsou zákazníci pozdraveni buď Richardem Bransonem, Mo Farahem, Usainem Boltem nebo dokonce T-Rexem, z HD digitálních dveří. Tento pocit divadla a osobnosti poskytuje zákazníkům cestu k objevování světa nejnovějších zábavních a komunikačních služeb od Virgin Media.

Název projektu : Our House, Jméno designérů : Allen International, Jméno klienta : allen international.

Our House Obchod S Médii

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.