Designový Časopis
Designový Časopis
Lampa

Hitotaba

Lampa Navrhl Shinn Asano s pozadím v grafickém designu, Sen je 6 kus kolekce ocelového nábytku, který promění 2D čáry do 3D tvarů. Každý kus, včetně „hitotaba lampy“, byl vytvořen s linkami, které minimalizují přebytek, aby vyjádřily jak formu, tak funkčnost v celé řadě aplikací, inspirované jedinečnými zdroji, jako jsou tradiční japonská plavidla a vzory. Lampa Hitotaba je inspirována malebným výhledem na japonskou krajinu, kde jsou po sklizni zavěšeny svazky rýžové slámy směrem dolů, aby uschly.

Název projektu : Hitotaba, Jméno designérů : Shinn Asano, Jméno klienta : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Hitotaba Lampa

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.