Designový Časopis
Designový Časopis
Lampa

ADJUSTABLE

Lampa Naše žárovky reagují na specifické potřeby, jsou zároveň všestranné a interaktivní a také daleko přesahují rutinu zapnutí / vypnutí. Tyto lampy se propůjčují celému světu nuancí a jasnosti, i když k široké škále okolních prostředí a situačních potenciálů až do bodu, kdy je možné přizpůsobit náladu. Tato linie designu zahrnuje vlastnosti vlastní charismatickému produktu, byť avantgardním duchem a inovativním designem, přičemž představuje průlom v novosti. Můžeme s vámi sdílet tato dojmy?

Název projektu : ADJUSTABLE, Jméno designérů : E. ROTA JOVANI, Jméno klienta : ROTA Y REGIFE SCP.

ADJUSTABLE Lampa

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.