Designový Časopis
Designový Časopis
Lavička V Parku

S-Clutch

Lavička V Parku Lavička S-clutch odvozuje své jméno od tašek spojky, protože inspiruje stylovou ikonu a její důležitý příspěvek k doplňování a stylu. S-pochází z Shelter, Stray, Street, Sunshine a Space.It je lavička, která se snaží přidat do městských pahorků pestřejší a lidský přízvuk, přičemž zohledňuje základní hodnoty harmonické symbiózy a existence. I když používá rozmarnou barvu nalezenou v dětském pokoji, podporuje hravý přístup k městskému životu, který je třeba brát vážně.

Název projektu : S-Clutch, Jméno designérů : Helen Brasinika, Jméno klienta : BllendDesignOffice.

S-Clutch Lavička V Parku

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.