Designový Časopis
Designový Časopis
Motorová Pila

Rotation Saw

Motorová Pila Řetězová pila s otočnou rukojetí. Tento řetěz má rukojeť, která se otáčí o 360 ° a zastavuje se v předdefinovaných úhlech. Obecně lidé řezají stromy vodorovně nebo svisle otáčením pily v určitých úhlech nebo nakláněním nebo nakláněním částí těla. Bohužel pila často sklouzne z uchopení uživatele nebo uživatel musí pracovat v nepříjemné poloze, což může způsobit zranění. Aby se tyto nevýhody vyrovnaly, je navrhovaná pila vybavena otočnou rukojetí, takže uživatel může nastavit řezné úhly.

Název projektu : Rotation Saw, Jméno designérů : Hoyoung Lee, Jméno klienta : DESIGNSORI.

Rotation Saw Motorová Pila

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.