Designový Časopis
Designový Časopis
Kolekce Koupelen

Up

Kolekce Koupelen Kolekce koupelen navržená Emanuele Pangrazi ukazuje, jak jednoduchý koncept může generovat inovace. Počáteční myšlenkou je zlepšit pohodlí mírným naklopením roviny sezení sanitární. Tato myšlenka se stala hlavním motivem designu a je přítomna ve všech prvcích kolekce. Hlavní téma a přísné geometrické vztahy dávají sbírce moderní styl v souladu s evropským vkusem.

Název projektu : Up, Jméno designérů : Emanuele Pangrazi, Jméno klienta : Huida Sanitary Ware Co. Ltd..

Up Kolekce Koupelen

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.