Designový Časopis
Designový Časopis
Kolekce Koupelen

Up

Kolekce Koupelen Kolekce koupelen navržená Emanuele Pangrazi ukazuje, jak jednoduchý koncept může generovat inovace. Počáteční myšlenkou je zlepšit pohodlí mírným naklopením roviny sezení sanitární. Tato myšlenka se stala hlavním motivem designu a je přítomna ve všech prvcích kolekce. Hlavní téma a přísné geometrické vztahy dávají sbírce moderní styl v souladu s evropským vkusem.

Název projektu : Up, Jméno designérů : Emanuele Pangrazi, Jméno klienta : Huida Sanitary Ware Co. Ltd..

Up Kolekce Koupelen

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.