Designový Časopis
Designový Časopis
Půdní Zemědělská Věž

Floating Nests

Půdní Zemědělská Věž Loftová londýnská zemědělská věž v podobě imaginárního gigantického stromu, v jehož umělé koruně jsou umístěny dvě velké loftové formace jako plovoucí hnízda. Vize nebývalé nadšení pro život (joie de vivre) při současném využití celé metropolitní logistiky. „Koncept plovoucího hnízda“ je založen na vysokém využití vzdušného prostoru nad příslušným pozemkem v souvislosti s minimálním dopadem na dostupnou plochu pozemku. Hlavní využití všech úrovní hnízd je definováno jako směs vertikálního zemědělství a obývatelných půdních ploch.

Název projektu : Floating Nests, Jméno designérů : Peter Stasek, Jméno klienta : London .

Floating Nests Půdní Zemědělská Věž

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.