Designový Časopis
Designový Časopis
Lampa

Idiomi

Lampa Idiomi; je lampa ve svých třech rozměrech a řada osvětlení může vytvářet různé scénáře a obohatit prostředí o skutečně nové světlo. Chce být prostředkem vyjádření světla. Tato lampa připomíná témata čistoty linie a tvaru, jakož i bílou vůni. Idiomi umožňuje doprovod člověka k každodenním činnostem, pocitům, pocitům a okamžikům. Díky inovativnímu potenciálu LED se dokáže přizpůsobit situacím, které ji obklopují.

Název projektu : Idiomi, Jméno designérů : Nicolò Caruso, Jméno klienta : Nicolò Caruso.

Idiomi Lampa

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.