Designový Časopis
Designový Časopis
Multifunkční Přenosné Zařízení

Along with

Multifunkční Přenosné Zařízení Tento projekt poskytuje přenosný životní zážitek pro venkovní dav, který je hlavně rozdělen do dvou částí: hlavní tělo a moduly, které lze změnit. Hlavní tělo zahrnuje nabíjecí, zubní kartáček a holicí funkce. Kování zahrnuje zubní kartáček a holicí hlavu. Originální inspirace pro tento produkt přišla od lidí, kteří milují cestování a nechávají svá zavazadla zaplnit nebo ztratit, takže přenosný všestranný balíček se stal produktem určujícím polohu. Nyní mnoho lidí rád cestuje, takže přenosné výrobky se stávají volbou. Tento produkt odpovídá poptávce na trhu.

Kočičí Postel

Catzz

Kočičí Postel Při navrhování kočičího lůžka Catzz se inspirace inspirovala potřebami koček i majitelů a potřebou spojit funkci, jednoduchost a krásu. Při pozorování koček inspirovaly jejich jedinečné geometrické rysy čistou a rozeznatelnou formu. Některé charakteristické vzorce chování (např. Pohyb uší) byly začleněny do uživatelské zkušenosti kočky. S ohledem na majitele bylo také cílem vytvořit kus nábytku, který by mohli přizpůsobit a hrdě vystavit. Navíc bylo důležité zajistit snadnou údržbu. To vše umožňuje elegantní, geometrický design a modulární struktura.

Luxusní Nábytek

Pet Home Collection

Luxusní Nábytek Pet Home Collection je nábytek pro domácí mazlíčky, vyvinutý na základě pozorného pozorování chování čtyřnohých přátel v domácím prostředí. Konceptem designu je ergonomie a krása, kde pohoda znamená rovnováhu, kterou zvíře nachází ve svém vlastním prostoru v rámci domácího prostředí, a design je zamýšlen jako kultura života ve společnosti domácích mazlíčků. Pečlivý výběr materiálů zdůrazňuje tvary a vlastnosti každého kusu nábytku. Tyto předměty, které mají autonomii krásy a funkce, uspokojují instinkty domácích mazlíčků a estetické potřeby domácího prostředí.

Přepravka Pro Domácí Mazlíčky

Pawspal

Přepravka Pro Domácí Mazlíčky Nosič Pawspal Pet šetří energii a pomáhá majiteli mazlíčka rychle porodit. Pro designový koncept Pawspal nosič pro mazlíčky inspirovaný raketoplánem, který může vzít své milé mazlíčky kamkoli chtějí. A pokud mají ještě jednoho domácího mazlíčka, mohou navrch umístit dalšího a dole připojit kolečka k tahání nosičů. Kromě toho Pawspal navrhl s vnitřním ventilačním ventilátorem, aby byl pohodlný pro domácí mazlíčky a snadno jej nabíjel pomocí USB C.

Zařízení Pro Přirozené Zvětšení Rtů

Xtreme Lip-Shaper® System

Zařízení Pro Přirozené Zvětšení Rtů Xtreme Lip-Shaper® System je první klinicky ověřené bezpečné kosmetické zařízení pro zvětšování rtů na světě. Používá 3 500 let starou čínskou metodu „baňkování“ - jinými slovy, sání - ve spojení s pokročilou technologií rtu-shaperů k okamžitému obrysu a zvětšení rtů. Design vytváří dechberoucí jednolitý a dvojitý lalok, stejně jako Angelina Jolie. Uživatelé mohou vylepšit horní nebo dolní ret samostatně. Konstrukce je také postavena tak, aby zvedla oblouky luku Cupid, vyplnila jámy na rty a zvedla rohy stárnutí úst. Vhodné pro obě pohlaví.

Sugarcubes

Two spoons of sugar

Sugarcubes Mít čaj nebo pití kávy není jen pro uhasení jednou žízní. Je to obřad oddávání a sdílení. Přidání cukru do kávy nebo čaje může být stejně snadné, jak si pamatujete římská čísla! Ať už potřebujete jednu lžičku cukru nebo dvě nebo tři, stačí si vybrat jednu ze tří číslic vyrobených z cukru a vložit ji do svého horkého / studeného nápoje. Jediná akce a váš účel je vyřešen. Žádná lžíce, žádné měření, je to tak jednoduché.