Designový Časopis
Designový Časopis
Nápoj

Firefly

Nápoj Tento design je nový koktejl s Chia, hlavní myšlenkou bylo navrhnout koktejl, který má několik chuťových fází. Tento design přichází také s různými barvami, které lze vidět pod černým světlem, díky čemuž je vhodný pro večírky a kluby. Chia může absorbovat a rezervovat jakoukoli chuť a barvu, takže když si člověk vytvoří koktejl s Firefly, může zažít různé chutě krok za krokem. Nutriční hodnota tohoto produktu je vyšší ve srovnání s jinými koktejly a to vše díky vysoké výživové hodnotě Chia a nízkým kaloriím . Tento design je novou kapitolou v historii nápojů a koktejlů.

Tobolka

Wildcook

Tobolka Wild Cook tobolka je tobolka s různými přírodními ingrediencemi a je určena k kouření potravin a vytváření různých chutí a vůní. Většina lidí věří, že jediným způsobem, jak si vyrobit uzené jídlo, je spalování různých druhů dřeva, ale pravdou je, že můžete své jídlo uzené se spoustou materiálů a vytvořit zcela novou chuť a vůni. Designéři si uvědomili rozdíly v chuti po celém světě, a proto je tento design zcela flexibilní, pokud jde o použitelnost v různých regionech. Tyto tobolky jsou dodávány ve smíšených a jednotlivých složkách.

Kulma

Nano Airy

Kulma Nano vzdušná kulma využívá inovativní technologii negativních iontů. Udržuje hladkou texturu, měkkou lesklou vlnu po dlouhou dobu. Curlingová trubka prošla nanokeramickým povlakem, cítí se velmi hladce. Jemně a rychle točí vlasy teplým vzduchem negativních iontů. Ve srovnání s kulma bez vzduchu můžete dokončit v jemnější kvalitě vlasů. Základní barva produktu je měkká, teplá a čistě matná bílá a akcentní barva je růžové zlato.

Rovnání Vlasů

Nano Airy

Rovnání Vlasů Vzdušné vyrovnávací žehličky Nano kombinují nanokeramické povlakové materiály s inovativní technologií negativního železa, která rychle a jemně a hladce vytváří vlasy. Díky magnetickému senzoru v horní části víčka a těla se zařízení automaticky vypne, když je víčko uzavřeno, což je bezpečné při přenášení. Kompaktní tělo s USB dobíjecím bezdrátovým designem se snadno ukládá do kabelky a přenáší, což ženám pomáhá udržovat elegantní účes kdykoli a kdekoli. Bílá a růžová barevná schémata propůjčují zařízení ženský charakter.

Krabička Na Oběd

The Portable

Krabička Na Oběd Gastronomický průmysl vzkvétá a stánek s jídlem se stal nezbytností pro moderní lidi. Současně bylo také vytvořeno mnoho odpadu. Mnoho z potravinových krabic používaných k uchovávání potravin lze recyklovat, ale plastové sáčky používané k balení potravinových krabic jsou skutečně nerecyklovatelné. Aby se snížilo používání plastových sáčků, funkce krabičky s jídlem a plastu se kombinují při navrhování nových krabic na oběd. Balicí box mění jeho část na rukojeť, která se snadno přenáší, a může integrovat více krabic s jídlem, což výrazně snižuje použití plastových sáčků pro balení krabic s jídlem.

Holicí Strojek

Alpha Series

Holicí Strojek Řada Alpha je kompaktní poloprofesionální holicí strojek, který zvládne základní úkoly péče o obličej. Produkt, který nabízí hygienická řešení s inovativním přístupem v kombinaci s krásnou estetikou. Základem projektu je jednoduchost, minimalismus a funkčnost v kombinaci se snadnou interakcí s uživatelem. Klíčem je radostná obsluha. Tipy lze snadno sejmout z holicího strojku a umístit do úložné části. Dok je určen k nabíjení holicího strojku a čištění špiček podporovaných UV světlem uvnitř úložné části.