Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Kalendář V kaleidoskopu je to kalendář s překrývající se výřezovou grafikou nakreslenou vícebarevnými vzory. Její design s barevnými vzory, které lze upravit a přizpůsobit jednoduše změnou pořadí listů, zobrazuje kreativní citlivost NTT COMWARE. K dispozici je dostatek místa pro psaní a řádkové řádky berou v úvahu funkčnost, díky čemuž je perfektní jako plánovaný kalendář, který byste chtěli použít ke zdobení svého osobního prostoru.

Košile

EcoPack

Košile Tento košilový obal se od sebe odděluje od konvenčních obalů tím, že nepoužívá žádný plast. S využitím stávajícího proudu odpadu a výrobního procesu je tento produkt nejen velmi snadno vyrobitelný, ale také velmi snadno likvidovatelný, primární materiál kompostovaný až k ničemu. Produkt lze nejprve lisovat a poté identifikovat značkou společnosti pomocí vysekávání a tisku a vytvořit jedinečný strukturální produkt, který vypadá a cítí se velmi odlišně a zajímavě. Estetika a uživatelské rozhraní byly považovány za stejně důležité jako udržitelnost produktu.

Konzole

Qadem Hooks

Konzole Qadem Hooks je umělecké dílo s funkcí konzoly inspirovanou přírodou. Skládá se z různých malovaných zelených starých háčků, které byly použity spolu s Qadem (starým dřevěným muleovým hřbetem) pro přepravu pšenice z jedné vesnice do druhé. Háčky jsou připojeny k staré desce Thresher Thresher Board jako základna a dokončena se skleněným panelem nahoře.

Konzole

Mabrada

Konzole Unikátní konzole z malovaného dřeva s kamenným povrchem, představující starý autentický mlýnek na kávu, který sahá až do osmanské doby. Jordánský kávový chladič (Mabrada) byl reprodukován a vyřezával, aby stál jako jedna z nohou na opačné straně konzole, kde sedí mlýnek, a vytvářel tak fascinující kousek pro foyer nebo obývací pokoj.

Corporate Identity

Jae Murphy

Corporate Identity Negativní prostor se používá proto, že diváky zvědaví a jakmile zažijí ten okamžik Aha, okamžitě se jim líbí a zapamatují si ho. Logo má iniciály J, M, kameru a stativ začleněné do negativního prostoru. Protože Jae Murphy často fotografuje děti, velké schody tvořené jménem a nízko umístěná kamera naznačují, že děti jsou vítány. Designem Corporate Identity se dále vyvíjí negativní myšlenka na prostor z loga. Ke každé položce přidává novou dimenzi a činí slogan „Neobvyklý pohled na samozřejmost“ pravdivým.

Dvoumístný

Mowraj

Dvoumístný Mowraj je dvousedadlový vůz navržený tak, aby ztělesňoval ducha etnických egyptských a gotických stylů. Jeho podoba byla odvozena od egyptské verze mláticího sáně Nowrag, která se změnila, aby ztělesňovala gotický vkus, aniž by byla ohrožena jeho etnická předpředsloví podstata. Design je černě lakovaný s etnicky egyptskými ručně vyřezávanými rytinami na pažích a nohou a také bohatým sametovým čalouněním zdobeným šrouby a stahovacími kroužky, které mu dávají středověký hod jako gotický vzhled.