Designový Časopis
Designový Časopis
Sochařství

Atgbeyond

Sochařství Xi'an se nachází na počátečním místě Velké hedvábné silnice. V tvůrčím procesu výzkumu umění kombinují moderní povahu značky hotelu Xi'an W, zvláštní historii a kulturu Xi'an a nádherné umělecké příběhy dynastie Tang. Pop v kombinaci s graffiti uměním se stal uměleckým vyjádřením hotelu W, který měl hluboký dopad.

Yong Přístav Rebranding

Hak Hi Kong

Yong Přístav Rebranding Návrh používá tři koncepty k přestavbě systému CI pro rybářský přístav Yong-An. Prvním z nich je nové logo vytvářející specifický vizuální materiál extrahovaný z kulturních charakteristik komunity Hakka. Dalším krokem je opětovné zkoumání zábavního zážitku, poté vytvořte dvě maskotní postavy představující a nechte je, aby se objevily v nových atrakcích pro navádění turistů do přístavu. V neposlední řadě, umístění devíti míst uvnitř, obklopení zábavními aktivitami a chutnou kuchyní.

Výstavní Design

Tape Art

Výstavní Design V roce 2019 Taipei vyvolala vizuální skupina linek, barevných kousků a fluorescence. Byla to výstava Tape That Art, kterou pořádali FunDesign.tv a Tape That Collective. Řada projektů s neobvyklými nápady a technikami byla představena v 8 instalacích páskového umění a vystavovala přes 40 páskových obrazů, spolu s videi o uměleckých pracích v minulosti. Také přidali brilantní zvuky a světlo, aby se z akce stala pohlcující umělecké prostředí a materiály, které použili, zahrnovaly látkové pásky, lepicí pásky, papírové pásky, balicí příběhy, plastové pásky a fólie.

Umění Instalace

Inorganic Mineral

Umění Instalace Lee Chi, inspirovaný hlubokými pocity vůči přírodě a zkušenostem architekta, se zaměřuje na vytvoření jedinečných botanických uměleckých instalací. Tím, že přemýšlí o povaze umění a zkoumá kreativní techniky, Lee transformuje životní události do formalizovaných uměleckých děl. Tématem této série prací je prozkoumat povahu materiálů a to, jak mohou být materiály rekonstruovány estetickým systémem a novou perspektivou. Lee také věří, že předefinování a rekonstrukce rostlin a jiných umělých materiálů může způsobit, že přírodní krajina bude mít emocionální dopad na lidi.

Re-Branding Společnosti

Astra Make-up

Re-Branding Společnosti Síla značky spočívá nejen v její schopnosti a vizi, ale také v komunikaci. Snadno použitelný katalog plný silné produktové fotografie; webové stránky zaměřené na spotřebitele, které poskytují on-line služby a přehled produktů značky. Vyvinuli jsme také vizuální jazyk v zastoupení senzace značky s módním stylem fotografie a řadou čerstvé komunikace v sociálních médiích, navázali dialog mezi společností a spotřebitelem.

Design Písma

Monk Font

Design Písma Monk usiluje o rovnováhu mezi otevřeností a čitelností humanistických bezpatkových serifů a pravidelnějším charakterem bezpatkových serifů. Ačkoli byl původně navržen jako latinské písmo, bylo brzy rozhodnuto, že pro zahrnutí arabské verze potřebuje širší dialog. Latina i arabština nám vytvářejí stejné odůvodnění a myšlenku sdílené geometrie. Síla procesu paralelního návrhu umožňuje, aby oba jazyky měly vyváženou harmonii a půvab. Arabština i latina hladce spolupracují a mají společné čítače, tloušťku stonku a zakřivené tvary.