Designový Časopis
Designový Časopis
Kniha

ZhuZi Art

Kniha Série vydání knih pro shromážděná díla tradiční čínské kaligrafie a malby vydává Muzeum umění Nanjing Zhuzi. Tradiční čínské malby a kaligrafie jsou díky své dlouhé historii a elegantní technice ceněny pro svou uměleckou a praktickou přitažlivost. Při navrhování kolekce byly použity abstraktní tvary, barvy a čáry k vytvoření konzistentní smyslnosti a zvýraznění prázdného místa v náčrtu. Bez námahy se shoduje s umělci v tradičním malířském a kaligrafickém stylu.

Fotografie

The Japanese Forest

Fotografie Japonský les je převzat z japonské náboženské perspektivy. Jedním z japonských starověkých náboženství je animismus. Animismus je víra, že úmysly mají také bytosti jiné než člověk, zátiší (minerály, artefakty atd.) A neviditelné věci. Fotografie je podobná této. Masaru Eguchi střílí něco, co v objektu vyvolává pocit. Stromy, tráva a minerály cítí vůli života. A dokonce i artefakty, jako jsou přehrady, které zůstaly v přírodě po dlouhou dobu, cítí vůli. Stejně jako vidíte nedotčenou přírodu, budoucnost uvidí současnou scenérii.

Kolekce Kosmetiky

Woman Flower

Kolekce Kosmetiky Tato kolekce je inspirována přehnanými oděvními styly středověkých evropských dám a tvarem pohledu z ptačí perspektivy. Návrhář tyto formy extrahoval a použil je jako kreativní prototypy a v kombinaci s designem produktu vytvořil jedinečný tvar a módní smysl a ukázal bohatou a dynamickou formu.

Kniha Design

Josef Koudelka Gypsies

Kniha Design Světově proslulý fotograf Josef Kudelka uspořádal své výstavy fotografií v mnoha zemích po celém světě. Po dlouhém čekání se v Koreji konečně konala cikánská výstava Kudelka a byla vytvořena jeho fotokniha. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první výstavu v Koreji, požádal autor, aby chtěl vytvořit knihu, aby mohl cítit Koreji. Hangeul a Hanok jsou korejská písmena a architektura, které představují Koreu. Text odkazuje na mysl a architektura znamená formu. Inspirovaný těmito dvěma prvky chtěl navrhnout způsob, jak vyjádřit korejské vlastnosti.

Veřejné Umění

Flow With The Sprit Of Water

Veřejné Umění Komunitní prostředí je často znečištěno interpersonálními a intraosobními disonancemi svých obyvatel, což má za následek viditelný a neviditelný chaos v okolí. Nevědomý účinek této poruchy spočívá v tom, že obyvatelé upadají do neklidu. Tato obvyklá a cyklická agitace ovlivňuje tělo, mysl a ducha. Sochařský průvodce, ženich, očišťuje a posiluje pozitivní „čchi“ prostoru a zaměřuje se na příjemné a mírové výsledky. S jemným posunem v jejich prostředí je veřejnost vedena k rovnováze mezi jejich vnitřní a vnější realitou.

Design Značky

Queen

Design Značky Rozšířený design je založen na konceptu královny a šachovnice. S oběma barvami černá a zlatá, má design zprostředkovat pocit prvotřídní kvality a přetvořit vizuální obraz. Kromě kovových a zlatých linií použitých v samotném produktu je prvek scény konstruován tak, aby vyrazil válečný dojem šachů, a pomocí koordinace jevištního osvětlení vytváříme kouř a světlo války.