Designový Časopis
Designový Časopis
Corporate Identity

Predictive Solutions

Corporate Identity Predictive Solutions je poskytovatelem softwarových produktů prognostické analýzy. Produkty společnosti se používají k vytváření předpovědí analýzou stávajících dat. Firemní značka - sektory kruhu - připomíná grafiku ve formě výsečových grafů a také velmi stylizovaný a zjednodušený obraz oka v profilu. Značková platforma „uvolňující světlo“ je ovladačem pro veškerou grafiku značky. Jak doplňková grafika napříč různými aplikacemi se používají jak měnící se, abstraktní tekuté formy, tak tematické zjednodušené ilustrace.

Corporate Identity

Glazov

Corporate Identity Glazov je továrna na nábytek ve stejnojmenném městě. Továrna vyrábí levný nábytek. Protože design takového nábytku je spíše obecný, bylo rozhodnuto založit komunikační koncept na původních „dřevěných“ 3D písmech, slova složená z takových písmen symbolizují nábytkové sady. Dopisy tvoří slova „nábytek“, „ložnice“ atd. Nebo názvy sbírek, jsou umístěny tak, aby se podobaly kusům nábytku. Nastínené 3D písmena jsou podobná nábytkovým schématům a lze je použít pro papírnictví nebo na fotografickém pozadí pro identifikaci značky.

Písmo

Red Script Pro typeface

Písmo Red Script Pro je jedinečné písmo inspirované novými technologiemi a pomůckami pro alternativní formy komunikace, které nás harmonicky spojuje s jeho bezplatnými formáty dopisů. Inspirován iPadem a navržený v Brushes, je vyjádřen jedinečným stylem psaní. Obsahuje angličtinu, řečtinu a cyrilici a podporuje více než 70 jazyků.

Vizuální Umění

Loving Nature

Vizuální Umění Milující příroda je projekt uměleckých děl zmiňujících se o lásce a úctě k přírodě, ke všem živým věcem. Na každý obraz Gabriela Delgado klade zvláštní důraz na barvu a pečlivě vybírá prvky, které se mísí s harmonií, aby dosáhly svěží, ale jednoduché úpravy. Výzkum a její opravdová láska k designu mu dává intuitivní schopnost vytvářet živé barevné kousky s přímými prvky od fantastických po vynalézavé. Její kultura a osobní zkušenosti formují kompozice do jedinečných vizuálních příběhů, které jistě zkrášlí jakoukoli atmosféru přírodou a veselostí.

Román

180º North East

Román „180º severovýchod“ je 90 000 slovní dobrodružné vyprávění. Vypráví skutečný příběh o cestě, kterou Daniel Kutcher podnikl přes Austrálii, Asii, Kanadu a Skandinávii na podzim roku 2009, když mu bylo 24 let. Integrován do hlavního textu, který vypráví příběh toho, čím prožil a naučil se během cesty , fotografie, mapy, expresivní text a video pomáhají ponořit čtenáře do dobrodružství a dávají lepší smysl pro vlastní osobní zkušenost autora.

Sezení Pro Tranzitní Jezdce

Door Stops

Sezení Pro Tranzitní Jezdce Dveřní zastávky je spolupráce mezi designéry, umělci, jezdci a obyvateli komunity při vyplňování zanedbaných veřejných prostranství, jako jsou zastávky veřejné dopravy a neobsazená místa, s možností posezení, aby se město stalo příjemnějším místem. Jednotky jsou navrženy tak, aby poskytovaly bezpečnější a esteticky příjemnější alternativu k tomu, co v současné době existuje, a jsou naplněny velkými přehlídkami veřejného umění zadávanými místními umělci, což vytváří snadno identifikovatelnou, bezpečnou a příjemnou čekací oblast pro jezdce.