Designový Časopis
Designový Časopis
Identita Značky

SioZEN

Identita Značky Společnost Siozen představuje nový revoluční hygienický systém na vysoké úrovni, který jedinečně přeměňuje vaše vesmírné povrchy, ruce a vzduch na výkonný obranný systém mikrobiálního / toxického znečištění. Moderní konstrukční metody jsou skvělé pro zajištění lepší energetické účinnosti a komfortu, ale to stojí za cenu. Přísnější budovy bez tahu přispívají k hromadění nesčetných znečišťujících látek. I když je ventilační systém budovy správně navržen a dobře udržován, znečištění vnitřních prostor zůstává vážným problémem. Jsou zapotřebí nové přístupy.

Balení

The Fruits Toilet Paper

Balení Mnoho společností a obchodů v celém Japonsku dává zákazníkům toaletní papír jako novinový dárek, aby prokázalo své uznání. Ovoce toaletní papír byl navržen tak, aby svým zákazníkům ukázal svůdný styl, ideální pro takové příležitosti. K dispozici jsou 4 designy z kiwi, jahody, melounu a pomeranče. Od oznámení designu a uvedení produktu na trh byl tento produkt představen ve více než 50 médiích, včetně televizních stanic, časopisů a webových stránek, ve 23 městech v 19 zemích.

Horolezecká Věž

Wisdom Path

Horolezecká Věž Nefunkční vodárenská věž byla vedením dílny rozhodnuta o rekonstrukci, aby se stala lezeckou stěnou. Být nejvyšší bod kolem je dobře viditelný mimo workshop. Má malebný výhled na jezero Senezh, dílnu a borový les. Po ukončení studia se studenti účastní slavnostního lezení na samotný vrchol věže jako pozorovací místo. Spirální pohyb kolem věže je symbolem procesu získávání zkušeností. A nejvyšší bod je symbolem životní zkušenosti, která se nakonec promění v kámen moudrosti.

Balení Šachových Tyčinek

K & Q

Balení Šachových Tyčinek Jedná se o obalový design pro pečené zboží (tyčinky, finančníci). S poměrem délky k šířce 8: 1 jsou strany těchto rukávů extrémně dlouhé a jsou pokryty šachovnicovým vzorem. Vzor pokračuje na přední stranu, která má také centrálně umístěné okno, skrz které je vidět obsah rukávu. Když je všech osm rukávů obsažených v této dárkové sadě zarovnáno, je odhalen krásný kostkovaný vzor šachovnice. Díky K & Q je vaše zvláštní příležitost tak elegantní, jako je čajový čas krále a královny.

Obalový Koláč

Miyabi Monaka

Obalový Koláč Jedná se o obalový design pro oplatkový koláč naplněný fazolovým džemem. Balíčky jsou navrženy s motivy tatami, které evokují japonskou místnost. Kromě obalů také přišli s designem obalu ve stylu rukávu. To umožnilo (1) ukázat tradiční krb, jedinečnou vlastnost čajovny a (2) vytvořit čajovny ve 2-matných, 3-matných, 4,5-matných, 18-matných a různých dalších velikostech. Zadní strana balení je zdobena jinými vzory než motivem tatami, takže je lze prodávat samostatně.

Fotografické Umění

Forgotten Paris

Fotografické Umění Zapomenutá Paříž jsou černobílé fotografie starých podzemí francouzského hlavního města. Tento design je repertoárem míst, která zná jen málokdo, protože jsou nelegální a obtížně přístupný. Matthieu Bouvier prozkoumává tato nebezpečná místa deset let, aby objevil tuto zapomenutou minulost.