Designový Časopis
Designový Časopis
Sochařství

Iceberg

Sochařství Ledovce jsou interiérové sochy. Spojením hor je možné stavět pohoří, mentální krajinu ze skla. Povrch každého recyklovaného skleněného předmětu je jedinečný. Každý objekt má tedy jedinečný charakter, duši. Sochy jsou ve Finsku tvarovány, podepsány a očíslovány. Hlavní filozofií ledových soch je odrážet změnu klimatu. Použitým materiálem je proto recyklované sklo.

Watch App

TTMM for Pebble

Watch App TTMM je kolekce 130 hodinek určených pro chytré hodinky Pebble 2. Specifické modely ukazují čas a datum, týden v týdnu, kroky, čas aktivity, vzdálenost, teplotu a stav baterie nebo Bluetooth. Uživatel si může po protřepání přizpůsobit druh informací a zobrazit další data. TTMM Watchfaces jsou jednoduché, minimální, estetické v designu. Je to kombinace číslic a abstraktní info-grafiky, která je ideální pro éru robotů.

Watch App

TTMM for Fitbit

Watch App TTMM je kolekce 21 hodinových hodin určených pro inteligentní hodinky Fitbit Versa a Fitbit Ionic. Ciferníky mají nastavení komplikací pouhým klepnutím na obrazovku. Díky tomu jsou velmi rychle a snadno přizpůsobitelné pro barvy, designové předvolby a komplikace uživatelských preferencí. Je inspirován filmy jako Blade Runner a Twin Peaks.

Watchfaces Apps

TTMM

Watchfaces Apps TTMM je kolekce sledovacích prostorů pro smartwatches Pebble Time a Pebble Time Round. Najdete zde dvě aplikace (pro platformu Android i iOS) s 50 a 18 modely ve více než 600 barevných variantách. TTMM je jednoduchá, minimální a estetická kombinace číslic a abstraktní infografiky. Nyní si můžete vybrat svůj styl času, kdykoli budete chtít.

Etikety Na Víno

KannuNaUm

Etikety Na Víno Design etiket vína KannuNaUm se vyznačuje rafinovaným a minimalistickým stylem získaným hledáním symbolů, které mohou představovat jejich historii. Území, kultura a vášeň vinařů Země dlouhověkosti jsou sloučeny do těchto dvou koordinovaných štítků. Všechno je umocněno designem stoleté vinné révy, která byla vyrobena technikou zlata nalitého do 3D. Ikonografický design, který představuje historii těchto vín as nimi i historii země, ze které se rodí, Ogliastra, země sté výročí na Sardinii.

Design Etiket Na Víno

I Classici Cherchi

Design Etiket Na Víno Pro historické vinařství na Sardinii je od roku 1970 navržen restyling etiket pro řadu vín Classics. Studie nových etiket chtěla zachovat souvislost s tradicí, kterou společnost sleduje. Na rozdíl od předchozích etiket to fungovalo tak, aby dodalo nádech elegance, která dobře odpovídá vysoké kvalitě vín. Štítky pracují s technikou Braillova písma, která přináší eleganci a styl bez vážení. Květinový vzor je založen na grafickém zpracování vzoru nedalekého kostela Santa Croce v Usini, který je také logem společnosti.