Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

calendar 2013 “Rocking Chair”

Kalendář Houpací křeslo je volně stojící stolní kalendář ve tvaru miniaturní židle. Postupujte podle průvodce a sestavte houpací křeslo, které se houpe tam a zpět stejně jako skutečné. Zobrazte aktuální měsíc na opěradle židle a další měsíc na sedadle. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.

Kalendář

calendar 2013 “Town”

Kalendář Město je papírová řemeslná souprava s díly, které lze volně sestavit do kalendáře. Spojte budovy v různých formách a užívejte si vytváření vlastního městečka. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.

Kalendář

calendar 2013 “Module”

Kalendář Modul je užitečný tříměsíční kalendář s jednotlivými kousky, které lze kombinovat jako tři stohovací moduly ve tvaru krychle, takže je můžete libovolně sestavovat. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.

Watchfaces Aplikace

genuse

Watchfaces Aplikace Tritime, Fortime, Timegrid, Timinus, Timechart, Timenine jsou série hodinových aplikací vyvinutých speciálně pro zařízení Watch. Aplikace jsou originální, jednoduché a estetické v designu, od budoucího etnika přes sci-fi styl až po digitální buisness. Veškerá grafika hodinek je k dispozici v 9 barvách - což odpovídá kolekci barev I Watch. Nyní je skvělý okamžik pro nový způsob, jak ukázat, číst a porozumět naší době. www.genuse.eu

Watchface Collection

TTMM (after time)

Watchface Collection ttmm představuje sbírku aplikací watchface navrženou pro smartwatches s černobílými obrazovkami 144 × 168 pixelů, jako jsou Pebble a Kreyos. Najdete zde 15 modelů jednoduchých, elegantních a estetických aplikací pro sledování povrchu. Protože jsou vyrobeny z čisté energie, jsou spíš duchové než skutečné věci. Tyto hodinky jsou nejúspornější a nejekologičtější pro životní prostředí, jaké kdy existovaly.