Designový Časopis
Designový Časopis
Etiketa Na Víno

Guapos

Etiketa Na Víno Cílem návrhu je splynutí moderního designu s nordickými tendencemi v umění, které zobrazuje zemi původu vína. Každý řez hrany představuje nadmořskou výšku, ve které každá vinice roste, a odpovídající barvu pro odrůdu hroznů. Když jsou všechny lahve zarovnány v řadě, tvoří tvary krajin severního Portugalska, regionu, který toto víno rodí.

Obnova Starého Hradu

Timeless

Obnova Starého Hradu Majitel koupil Crawfordton House ve Skotsku v dubnu 2013, snažil se obnovit původní chuť starověké skotské šlechty a kompatibilní s moderním životem. Charakteristiky a historické nálezy starověkého hradu jsou zachovány s původní chutí. Estetika designu a regionální kultura různých staletí se střetávají s uměleckými jiskry ve stejném prostoru.

Fotografie Pro Obálku Časopisu

TimeFlies

Fotografie Pro Obálku Časopisu Hlavní myšlenkou bylo vyčnívat z množství tradičních zákaznických časopisů. Především pomocí neobvyklého obalu. Přední obálka časopisu TimeFlies pro leteckou společnost Nordica obsahuje moderní estonský design a název časopisu na obálce každého čísla je napsán autorem uváděného díla. Moderní a minimalistický design časopisu vyjadřuje bez dalších slov kreativitu nové letecké společnosti, atraktivitu estonské přírody a úspěch mladých estonských designérů.

Sociální Média Digitální Recepty

DIY Spice Blends by Chef Heidi

Sociální Média Digitální Recepty Unilever Food Solutions pověřila rezidenta šéfkuchaře Heidi Heckmanna (regionální zákaznický šéfkuchař, Kapské Město), aby vytvořil 11 jedinečných receptur Spice Blend pomocí Robertsons Spice Range. V rámci kampaně „Naše cesta, Váš objev“ byla myšlenka vytvořit jedinečné obrázky a návrhy, které tyto ingredience využijí pro zábavnou kampaň na Facebooku. Každý týden byla unikátní směsice koření šéfkuchaře Heidi publikována jako mediální příspěvek na plátně Facebooku. Každý z těchto receptů je také k dispozici ke stažení iPad na webových stránkách UFS.com.

Design Instalace Umění

Kasane no Irome - Piling up Colors

Design Instalace Umění Návrh instalace japonského tance. Japonci hromadí barvy od dávných dob, aby vyjadřovali posvátné věci. Rovněž se hromadí papír čtvercovými siluetami jako věc představující posvátnou hloubku. Nakamura Kazunobu navrhl prostor, který mění atmosféru změnou na různé barvy s takovým čtvercovým „hromaděním“ jako motivem. Panely létající ve vzduchu centrujícím na tanečníky pokrývají oblohu nad jevištním prostorem a zobrazují vzhled světla procházejícího prostorem, který bez panelů není vidět.

Dárkové Balení Koláče

Marais

Dárkové Balení Koláče Dárkové balení na dorty (finančník). Obrázek ukazuje krabici o velikosti 15 dortů (dvě oktávy). Dárkové krabičky obvykle jednoduše sladí všechny dorty. Jejich krabice individuálně zabalených dortů se však liší. snižují náklady zaměřením pouze na jeden design a při využití všech šesti ploch dokázali znovu vytvořit všechny typy klávesnic. Pomocí tohoto návrhu mohou vytvářet libovolnou velikost klávesnice, od malých klávesnic až po plnohodnotné 88-klávesové klavíry a ještě větší. Například pro jednu oktávu 13 klíčů používají 8 dortů. A 88palcovým klavírem by byla dárková krabička s 52 dorty.