Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendář Budujeme s vámi města. V tomto stolním kalendáři je uvedena zpráva, kterou společnost NTT East Japan Corporate Sales Promotion propaguje. Horní část listů kalendáře je výřez barevných budov a překrývající se listy tvoří jedno šťastné město. Je to kalendář, který si můžete každý měsíc užívat změnou scenérie řady budov a naplní vás pocitem, že budete po celý rok spokojeni.

Kalendář

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendář Toto je stolní kalendář vyrobený s výřezovým designem s sezónními motivy na vynikajícím reliéfu. Vrcholem designu je, když jsou zobrazeny, sezónní motivy jsou nastaveny pod úhlem 30 stupňů pro nejlepší prohlížení. Tato nová forma vyjadřuje nový smysl NTT COMWARE pro generování nových nápadů. Myšlenka je věnována funkčnosti kalendáře s dostatkem místa pro psaní a řádkovanými řádky. Je to dobré pro rychlé prohlížení a snadné použití, plné originality, která jej odlišuje od ostatních kalendářů.

Lopatka A Koště

Ropo

Lopatka A Koště Ropo je samonivelační koncept lopatky a koště, který nikdy nespadne na zem. Díky malé hmotnosti vodní nádrže umístěné ve spodní části prachové nádoby se Ropo udržuje přirozeně vyvážený. Po lehkém zametání prachu pomocí rovného okraje lopatky mohou uživatelé uchopit smeták a lopatku dohromady a odložit je jako jednu jednotku, aniž by se museli obávat, že někdy spadne. Moderní organická forma má za cíl přinést do vnitřních prostorů jednoduchost a houpající se wobble wobble feature má v úmyslu pobavit uživatele při čištění podlahy.

Etiketa Na Víno

5 Elemente

Etiketa Na Víno Design „5 Elemente“ je výsledkem projektu, kdy klient důvěřoval projekční agentuře s úplnou svobodou projevu. Vrcholem tohoto designu je římská postava „V“, která zobrazuje hlavní myšlenku produktu - pět druhů vína propletených v jedinečné směsi. Speciální papír použitý pro štítek a strategické umístění všech grafických prvků provokují potenciálního spotřebitele, aby láhev vzal a roztočil ji do svých rukou, dotkl se jí, což jistě působí hlubším dojmem a činí design nezapomenutelnějším.

Balení Nealkoholických Nápojů

Coca-Cola Tet 2014

Balení Nealkoholických Nápojů Chcete-li vytvořit řadu plechovek Coca-Cola, které šíří miliony přání Tết po celé zemi. Jako zařízení k vytvoření těchto přání jsme použili symbol Coca-cola Tết (Swallow Bird). Pro každou plechovku byly vytvořeny a pečlivě uspořádány stovky ručně kreslených vlaštovek kolem vlastního skriptu, který společně tvoří řadu smyslných vietnamských přání. „An“ znamená mír. „Tài“ znamená úspěch, „Lộc“ znamená prosperitu. Tato slova jsou široce vyměňována po celé svátky a tradičně zdobí dekorace Tết.

Omezená Řada Exkluzivních Vín

Echinoctius

Omezená Řada Exkluzivních Vín Tento projekt je v mnoha ohledech jedinečný. Design musel odrážet jedinečný charakter daného produktu - exkluzivní autorské víno. Kromě toho bylo třeba sdělit hluboký význam názvu produktu - superlativní, slunovrat, kontrast mezi nocí a dnem, černobílý, otevřený a temný. Design měl v úmyslu odrážet tajemství skryté v noci: krásu noční oblohy, která nás tak ohromuje, a mystickou hádanku skrytou v souhvězdích a zvěrokruhu.