Designový Časopis
Designový Časopis
Mobilní Aplikace

Akbank Mobile

Mobilní Aplikace Nový design aplikace Akbank Mobile poskytuje novou perspektivu, pokud jde o sociální, chytré, budoucí a prospěšné bankovní zkušenosti. Díky personalizovanému návrhu oblasti na hlavní stránce si uživatelé mohou prohlížet inteligentní informace, které jim usnadní jejich finanční život. S tímto novým designovým přístupem také tradiční bankovní transakce hovoří jazykem uživatele s vizuálními miniaturami kontaktů, zjednodušenými toky akcí a koncepty.

Veřejné Sochařství

Bubble Forest

Veřejné Sochařství Bubble Forest je veřejná socha vyrobená z kyselinovzdorné nerezové oceli. Je osvětlena programovatelnými LED žárovkami RGB, které umožňují sochařství, když slunce zapadá, velkolepá metamorfóza. Byl vytvořen jako odraz schopnosti rostlin produkovat kyslík. Titulní les se skládá z 18 ocelových stonků / kmenů končících korunami ve formě kulovitých konstrukcí představujících jednu vzduchovou bublinu. Bubble Forest se vztahuje na suchozemskou flóru i na ni známou ze dna jezer, moří a oceánů

Identita Značky

Pride

Identita Značky K vytvoření designu značky Pride využil tým studium cílové skupiny několika způsoby. Když tým vytvořil logo a firemní identitu, vzal v úvahu pravidla psycho-geometrie - vliv geometrických tvarů na určité psycho typy lidí a jejich výběr. Návrh by měl také vyvolat u publika určité emoce. Aby bylo dosaženo požadovaného výsledku, tým použil pravidla vlivu barvy na člověka. Výsledek obecně ovlivnil design všech produktů společnosti.

Ui Design

Moulin Rouge

Ui Design Tento projekt je určen pro lidi, kteří chtějí ozdobit svůj vlastní mobilní telefon tématem Moulin Rouge, ačkoli nikdy nenavštívili v Paříži Moulin Rouge. Hlavním účelem je nabídnout vylepšený digitální zážitek a všechny faktory návrhu jsou vizualizovat náladu Moulin Rouge. Spotřebitelé si mohou jednoduchým klepnutím na obrazovku přizpůsobit přednastavení a ikony svých oblíbených položek.

Kosmetický Obal

Clive

Kosmetický Obal Koncept kosmetických obalů Clive se zrodil jako jiný. Jonathan nechtěl jen vytvořit další značku kosmetiky s běžnými výrobky. Odhodlaný prozkoumat větší citlivost a o něco více, než si myslí v oblasti osobní péče, řeší jeden hlavní cíl. Rovnováha mezi tělem a myslí. S havajským inspirovaným designem poskytuje kombinace tropických listů, tonality moře a hmatového zážitku z balíčků pocit relaxace a klidu. Tato kombinace umožňuje přenést zážitek z tohoto místa do designu.

Koncept Kniha A Plakát

PLANTS TRADE

Koncept Kniha A Plakát PLANTS TRADE je řada inovativní a umělecké formy botanických vzorků, která byla vyvinuta s cílem vybudovat lepší vztah mezi člověkem a přírodou spíše než vzdělávací materiály. Kniha pojmů Plants Trade Concept byla připravena, aby vám pomohla porozumět tomuto kreativnímu produktu. Kniha, navržená ve stejné velikosti jako produkt, obsahuje nejen fotografie přírody, ale také jedinečnou grafiku inspirovanou moudrostí přírody. Ještě zajímavější je, že grafika je pečlivě vytištěna knihtiskem, takže každý obrázek se liší barvou nebo texturou, stejně jako přírodní rostliny.