Designový Časopis
Designový Časopis
Holicí Strojek

Alpha Series

Holicí Strojek Řada Alpha je kompaktní poloprofesionální holicí strojek, který zvládne základní úkoly péče o obličej. Produkt, který nabízí hygienická řešení s inovativním přístupem v kombinaci s krásnou estetikou. Základem projektu je jednoduchost, minimalismus a funkčnost v kombinaci se snadnou interakcí s uživatelem. Klíčem je radostná obsluha. Tipy lze snadno sejmout z holicího strojku a umístit do úložné části. Dok je určen k nabíjení holicího strojku a čištění špiček podporovaných UV světlem uvnitř úložné části.

Název projektu : Alpha Series, Jméno designérů : Mert Ali Bukulmez, Jméno klienta : Arçelik A.Ş.

Alpha Series Holicí Strojek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.