Designový Časopis
Designový Časopis
40-Letý Kancelářský Blok

780 Tianshan Road, Shanghai

40-Letý Kancelářský Blok V této 40leté budově jsou zachovány a překresleny původní prvky, jako jsou okenní rámy a kliky schodiště, aby bledé stopy času tiše vyprávěly příběh. Klient se specializuje na služby detekce podzemí. Filozofií společnosti je „vidět neviditelné“, takže moderní a minimální centrální chodba je speciálně navržena tak, aby elegantně zakrývala místnosti, ale jemně odhalila jejich dveře. V celé budově můžete vidět nostalgické prostředí, moderní funkčnost a čínskou eleganci, která chrání a revitalizuje toto historické místo.

Název projektu : 780 Tianshan Road, Shanghai, Jméno designérů : Lam Wai Ming, Jméno klienta : Leidi Ltd..

780 Tianshan Road, Shanghai 40-Letý Kancelářský Blok

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.