Designový Časopis
Designový Časopis
Koupelna Sada

FRACTURE

Koupelna Sada Unikátní styl keramické sanitární keramiky, pozoruhodný design linií lomového skla Komentář Deconstructivism ... Fracture Rozpad celistvosti složek struktury, her na povrchech, aby se geometrické designové prvky, jako jsou exteriéry výrobků a pohybující se dekonstruktivistický styl založený na série jako příklad fraktury Bien se setkal s jednou z nejpozoruhodnějších sérií.

Název projektu : FRACTURE, Jméno designérů : Bien Seramik Design Team, Jméno klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

FRACTURE Koupelna Sada

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.