Designový Časopis
Designový Časopis
Plně Automatický Čajový Automat

Tesera

Plně Automatický Čajový Automat Plně automatická Tesera zjednodušuje proces přípravy čaje a nastavuje atmosférický stupeň pro přípravu čaje. Sypaný čaj se plní do speciálních nádob, ve kterých lze jedinečně nastavit dobu vaření, teplotu vody a množství čaje individuálně. Stroj rozpoznává toto nastavení a připravuje dokonalý čaj plně automaticky v průhledné skleněné komoře. Jakmile se čaj vylije, probíhá automatický proces čištění. Integrovaný zásobník lze vyjmout pro servírování a použít také jako malý sporák. Bez ohledu na to, zda je šálek nebo hrnec, váš čaj je perfektní.

Název projektu : Tesera, Jméno designérů : Tobias Gehring, Jméno klienta : Blick Kick Kreativ KG.

Tesera Plně Automatický Čajový Automat

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.