Designový Časopis
Designový Časopis
Bižuterie

Melek Taus

Bižuterie V určité ideologii Bůh dává svět do péče sedmi svatých andělů. Melek Taus nebo Anděl Páv je největší a první, který se vynořil ze Světla Božího v podobě duhy. Dohromady těchto sedm andělů je sedm barev duhy, Melek Taus je modrý. Když se Melek Taus odmítl Adamovi uklonit, byl sesazen z nebe. Čekal pokání ze svého hříchu hrdosti a plakal po dobu 7 000 let, jeho slzy uhasily ohně pekla. Melek Taus byl prominut a obnoven jako náčelník andělů. Melek Taus je emanací Boha, který stvořil vesmír z Kosmického EGG.

Název projektu : Melek Taus, Jméno designérů : Samira Mazloom, Jméno klienta : Samira.Mazloom Jewellery.

Melek Taus Bižuterie

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.