Designový Časopis
Designový Časopis
Faucets

Electra

Faucets Electra považovaná za zástupce digitálního použití v sektoru armatur kombinuje technologii s designem, aby zdůraznila design digitální doby. Faucety, které nemají samostatnou rukojeť, přitahují každého díky své eleganci a chytrému vzhledu, který je rozhodující pro jedinečnost ve vlhkém prostředí. Tlačítka dotykové obrazovky Electra nabízejí uživatelům ergonomičtější řešení. „Eco Mind“ faucetů poskytuje uživateli maximální efektivitu při ukládání. Tato funkce zejména přidává hodnotu budoucím generacím

Název projektu : Electra, Jméno designérů : E.C.A. Design Team, Jméno klienta : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Faucets

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.