Designový Časopis
Designový Časopis
Zařízení Pro Digitální Vysílání Videa

Avoi Set Top Box

Zařízení Pro Digitální Vysílání Videa Avoi je jedním z nejnovějších Smart Set Top Boxů společnosti Vestel, který uživatelům televizního vysílání poskytuje hlavně technologii digitálního vysílání. Avoiho nejdůležitější postavou je „skrytá ventilace“. Skryté větrání umožňuje vytvářet jedinečné a jednoduché návrhy. S Avoi, kromě sledování digitálních kanálů v HD kvalitě, můžete poslouchat hudbu, sledovat filmy a dívat se na fotografie a obrázky na televizní obrazovce, zatímco tyto soubory ovládáte pomocí nabídky UI. Operačním systémem Avoi je Android V4.2 Jel

Název projektu : Avoi Set Top Box, Jméno designérů : Vestel ID Team, Jméno klienta : Vestel Electronics Co..

Avoi Set Top Box Zařízení Pro Digitální Vysílání Videa

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.