Designový Časopis
Designový Časopis
Plakáty

Disease - Life is Golden

Plakáty Tento projekt vznikl z touhy vytvořit některé koncepty, které mohou neobvyklým způsobem popsat sociální prostředí a přátelsky senzitizovat diváka. Myšlenkou je vzít nemoc a učinit je vizuálně přitažlivými a zajímavými. Nemoc je něco špatného, ale to lze vidět i jinak.

Název projektu : Disease - Life is Golden, Jméno designérů : Giuliano Antonio Lo Re, Jméno klienta : Giuliano Antonio Lo Re & Matteo Gallinelli.

Disease - Life is Golden Plakáty

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.