Designový Časopis
Designový Časopis
Brusle Na Měkký A Tvrdý Sníh

Snowskate

Brusle Na Měkký A Tvrdý Sníh Originální sněhová brusle je zde prezentována ve zcela novém a funkčním provedení - v mahagonovém tvrdém dřevě a u běžců z nerezové oceli. Jednou z výhod je, že lze použít tradiční kožené boty s podpatkem, a proto není zapotřebí žádných speciálních bot. Klíčem k praxi brusle je jednoduchá technika vázání, protože design a konstrukce jsou optimalizovány s dobrou kombinací šířky a výšky brusle. Dalším rozhodujícím faktorem je šířka běžců, která optimalizuje řízení bruslení na pevném nebo tvrdém sněhu. Vodicí lišty jsou z nerezové oceli a jsou opatřeny zapuštěnými šrouby.

Název projektu : Snowskate, Jméno designérů : KT Architects, Jméno klienta : Arkitektavirki Kári Thomsen ark.MAA.

Snowskate Brusle Na Měkký A Tvrdý Sníh

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.