Designový Časopis
Designový Časopis
Multifunkční Taška

Collectote

Multifunkční Taška Collectote je taška 3 v 1, která vám umožní vše uspořádat. Oddělte svou velkou brašnu s messengerem a zároveň noste své náležitosti v menší tašce pro cestování, návštěvy muzeí, třídy, pracovní a obchodní výstavy. Taška je dostatečně velká, aby pojala více než 5 alb velikosti Letter, notebooku a nočních věcí. Collectote je vybaven koženým držákem na karty a dvěma odnímatelnými taškami, které se liší barvou podšívky. Slouží v mnoha různých situacích, plní potřeby všech druhů lidí, od umělců po vedoucí pracovníky.

Název projektu : Collectote, Jméno designérů : Yun Hsin Lee, Jméno klienta : Collectors Club of New York.

Collectote Multifunkční Taška

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.