Designový Časopis
Designový Časopis
Kompostovatelný Obal

cellulose net tube

Kompostovatelný Obal V Tichém oceánu se unáší odpadky o velikosti Německa. Použití obalů, které jsou biologicky rozložitelné, nejen omezuje odtok fosilních zdrojů, ale také umožňuje vstup biologicky rozložitelných látek do dodavatelského řetězce. Společnost Verpackungszentrum Graz úspěšně učinila krok v tomto směru tím, že vyvinula trubkové sítě využívající kompostovatelná modální celulózová vlákna z řídnutí domácích lesů. Sítě se poprvé objevily na regálech supermarketů v rakouském Rewe v prosinci 2012. 10 tun plastu lze ušetřit pouze společností Rewe, jednoduše změnou obalu pro ekologické brambory, cibuli a citrusové plody.

Název projektu : cellulose net tube , Jméno designérů : Verpackungszentrum Graz, Jméno klienta : Verpackungszentrum Graz, Susanne Meininger e.U..

cellulose net tube  Kompostovatelný Obal

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.