Designový Časopis
Designový Časopis
Koupelnový Nábytek

Sentimenti

Koupelnový Nábytek Kolekce koupelnového nábytku Sentimenti inspirovaná pocity a kontrastem souběžných emocí nabízí moderní a elegantní koupelnu. Horizontální a vertikální kontrastní dřevěné vlečky ztělesňují kontrastní pocity a dodávají koupelnám nádech dynamiky. Kolekce Sentimenti je připravena být součástí koupelen všech velikostí s koupelnovými skříňkami čtyř různých velikostí, dodávanými se zásuvkami a dveřmi skříně, a zrcátky se skrytým osvětlením a zrcadlovými dveřmi skříně.

Název projektu : Sentimenti, Jméno designérů : Isvea Eurasia, Jméno klienta : ISVEA.

Sentimenti Koupelnový Nábytek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.