Designový Časopis
Designový Časopis
Zákaznický Konfigurovatelný Automobilový Systém

Supercar System

Zákaznický Konfigurovatelný Automobilový Systém Systém Supercar je rekreační vozidlo, které je snadno konfigurovatelné zákazníkem tak, aby splňovalo měnící se výkon, styl a rozpočtové přání. Zákazníci mohou konfigurovat a znovu nakonfigurovat své vozidlo tak velkými a malými, aniž by vyžadovali speciální nástroje nebo dovednosti. Systém Supercar demokratizuje návrhová rozhodnutí od výrobce a do rukou zákazníka, kam patří. Postavení zákazníka na starosti designu a specifikace vytváří udržitelný produkt, který zmírňuje plánované zastarávání O.EM. výrobci.

Název projektu : Supercar System, Jméno designérů : Paolo Tiramani, Jméno klienta : Supercar System.

Supercar System Zákaznický Konfigurovatelný Automobilový Systém

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.