Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Chair with Belly Button

Židle Židle s tlačítkem Belly je řada lehkých a přenosných židlí, která uživatelům umožňují využívat prostor kolem nich, jako jsou schody, podlaha nebo hromady knih, a zajistit tak pohodlnější posezení. Konstrukce židle předefinuje myšlenku konvenčních sedadel tím, že poskytuje nečekané možnosti sezení. Obrázek židlí pocházel ze zasněného scénáře - skupina disket a roztavených forem rozptýlených v prostoru. Tiše se opírali o stěny a do rohů jako spící malí chlapi. Každá židle má své vlastní břišní tlačítko, které propůjčuje trochu hravosti.

Název projektu : Chair with Belly Button, Jméno designérů : I Chao Wang, Jméno klienta : IChao Design.

Chair with Belly Button Židle

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.