Designový Časopis
Designový Časopis
Víceosý Závěsový Systém

GLASSWAVE

Víceosý Závěsový Systém Multiaxiální clonový systém GLASSWAVE otevírá dveře větší flexibilitě při navrhování skleněných stěn pro hromadnou výrobu. Tento nový koncept u clonových zdí je založen na principu vertikálních sloupků s válcovými spíše než pravoúhlými profily. Tento definitivně inovativní přístup znamená, že mohou být vytvořeny struktury s vícesměrnými spoji, což zvyšuje desetinásobek možných geometrických kombinací při montáži skleněných stěn. GLASSWAVE je nízkopodlažní systém určený pro trh charakteristických budov o třech patrech nebo menších (majestátní haly, showroomy, atria atd.)

Název projektu : GLASSWAVE, Jméno designérů : Charles Godbout and Luc Plante, Jméno klienta : .

GLASSWAVE Víceosý Závěsový Systém

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.