Designový Časopis
Designový Časopis
Bistro

Ubon

Bistro Ubon je thajské bistro, které se nachází v centru města Kuvajt. Má výhled na ulici Fahad Al salim, ulici dobře respektovanou pro svůj obchod v dobách. Prostorový program tohoto bistra vyžaduje efektivní design ve všech kuchyňských, skladovacích a toaletních prostorech; což umožňuje prostorný jídelní kout. Aby toho bylo dosaženo, interiér pracuje harmonicky s existujícími konstrukčními prvky.

Název projektu : Ubon, Jméno designérů : Rashed Alfoudari, Jméno klienta : .

Ubon Bistro

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.