Designový Časopis
Designový Časopis
Komoda

shark-commode

Komoda Komoda spojena s otevřenou policí, což dává pocit pohybu a dvě části ho činí stabilnějším. Použití různých povrchových úprav a různých barev umožňuje vytvářet různé nálady a lze je instalovat do různých interiérů. Uzavřená komoda a otevřená police dávají iluzi živé bytosti.

Název projektu : shark-commode, Jméno designérů : Viktor Kovtun, Jméno klienta : Xo-Xo-L design.

shark-commode Komoda

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.