Designový Časopis
Designový Časopis
Sprchová Pračka Pro Osobu S Jedním Ramenem

L7

Sprchová Pračka Pro Osobu S Jedním Ramenem Pro dočasného nebo trvalého člověka s jednou rukou není snadné čistit podpaží, zadní část těla, loket a zadní stranu předloktí. Dostupné pračky pro montáž na zeď nečistoty končetiny důkladně nečistí. Čisticí loket sprchového kartáče vyžaduje velmi nepříjemný způsob držení kartáče. L7 má tyto problémy vyřešit. L7 je dvojice trubkových hliníkových trubek. Jeho diamantový vroubkovaný vzor je určen pro drhnutí zadního těla, lokte a zadní strany předloktí. Jeho ohnutý roh slouží k čištění podpaží. Jeho poslední funkcí je popadnutí.

Název projektu : L7, Jméno designérů : Peter Lau, Jméno klienta : .

L7 Sprchová Pračka Pro Osobu S Jedním Ramenem

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.