Designový Časopis
Designový Časopis
Svítidlo

Cubeoled

Svítidlo Hloubka, průhlednost a kontrast - CUBE | OLED interpretuje tyto základy viditelného světla v čistém monolitickém designu. 12 transparentních organických světelných diodových (OLED) panelů je uspořádáno v ortogonálním souřadném systému a laminováno mezi 8 optických / čirých krystalických skleněných kostek. Přes průhledné obvodové cesty aplikované na vnitřní skleněné povrchy jsou sestavené OLED panely uvnitř monolitu napájeny elektrickou energií. Při aktivaci transformuje integrální pole tuto průhlednou krychli na všesměrový zdroj světla.

Název projektu : Cubeoled, Jméno designérů : Markus Fuerderer, Jméno klienta : Markus Fuerderer.

Cubeoled Svítidlo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.