Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

ICICLE

Židle Myslím, že sedadla jsou nejdůležitějšími a nejpřátelštějšími členy interiérového designu. Také má mimořádnou roli ve venkovním a vnitřním prostředí .Všechny židle jsou místem k sezení, odpočinku a relaxaci, jakmile se dostanete. Kromě toho mají všichni dobrý pocit problém. Nyní, co by se stalo, kdyby se bezpečná a krásná část, na kterou se spoléháte, stala násilným a nejistým prvkem? To je ten pocit, který chci ukázat.

Název projektu : ICICLE, Jméno designérů : Ali Alavi, Jméno klienta : Ali Alavi design.

ICICLE Židle

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.