Designový Časopis
Designový Časopis
Koupelnový Nábytek

Sott'Aqua Marino

Koupelnový Nábytek Kolekce Sott'Aqua Marino s kreativními detaily podvodního světa do koupelen nabízí luxus navrhování vlastní koupelny pomocí široké škály dostupných modulačních možností. Sott'Aqua Marino je schopen nabídnout jedinečný přístup k designu koupelna se svou flexibilitou pro použití s jednoduchými nebo dvojitými umyvadlovými skříněmi. Kruhové zrcadlo namontované na stěně s věšákem má také skrytý systém osvětlení.

Název projektu : Sott'Aqua Marino, Jméno designérů : Isvea Eurasia, Jméno klienta : ISVEA.

Sott'Aqua Marino Koupelnový Nábytek

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.