Designový Časopis
Designový Časopis
Vizualizace Dat

Arab spring

Vizualizace Dat Tento projekt byl založen na konfliktech, které se odehrávají v severní Africe v roce 2011. Události, jejichž vrchol činnosti se odehrál na jaře a byl nazván „Arabské jaro“. Projekt je točitá časová osa, která je označena jako začátek a konec konfliktu. A na konci data konfliktu jsou markery označující výsledek konfliktu. Nasycení linie je počet obětí revoluce. Můžeme tedy pozorovat základní časový model historických okamžiků. Klíčovými parametry rozvoje takové vizualizace dat by měla být jednoduchost a struktura původních informací.

Název projektu : Arab spring, Jméno designérů : Kirill Khachaturov, Jméno klienta : RBC.

Arab spring Vizualizace Dat

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.